Każdy, nawet najlepszy pomysł musi być osadzony w twardych realiach otaczającej nas rzeczywistości. Istnieje wiele elementów posiadających ogromny wpływ na powodzenie realizowanego przedsięwzięcia. Stworzenie dobrego produktu nie stanowi większego problemu, w przeciwieństwie do możliwości sprzedania go. Ważna jest nie tylko sfera marketingowa, ale również lokalizacja, sprecyzowanie potencjalnego odbiorcy, jak też opracowanie metody dotarcia do niego. Najważniejszy jednak jest schemat działania. Schemat opierający się na powtarzalnym kluczu, zapewniającym wykonanie usługi na tym samym wysokim poziomie. Aby to osiągnąć niezbędny jest właściwy kapitał ludzki, czyli kadra wykwalifikowana w danej dziedzinie. Niezbędne są zatem szkolenia, kursy i warsztaty.

Z projektów zrealizowanych skorzystać można na zasadzie licencji, której udzielamy po podpisaniu odpowiedniej umowy. Zapewniamy czynne uczestnictwo na wszystkich etapach realizowanego przedsięwzięcia. Przeprowadzamy też odpowiednie szkolenia potencjalnej kadry. Zapraszamy do zapoznania się z projektami istniejącymi i planowanymi.

Agencja Artystyczna „Baszta” obecnie koordynuje 5 przedsięwzięć. Wioska Indiańska w Szczyrzycu, Ethno World, Eko Farma, Tipi Camp i Szczyrzycki Gościniec to autorskie projekty, które zostały przygotowane od podstaw przez naszą firmę. Dotyczy to nie tylko realizacji w sferze wirtualnej (logotyp, strona www, optymalizacja, pozycjonowanie, administracja, foldery, broszury itp.),ale też praktycznej. Miejsca te funkcjonują ciesząc się dużym, i ciągle rosnącym, zainteresowaniem klientów. Są one żywym dowodem na to, iż najważniejszy jest pomysł, a następnie rzetelna realizacja.

Oprócz projektów zrealizowanych, posiadamy również projekty przedsięwzięć przygotowanych do realizacji. Projekty przygotowane do realizacji uzyskać można na wyłączność lub współuczestniczyć w ich tworzeniu i prowadzeniu. Wszystkie projekty objęte są prawami autorskimi.

Maciej Włodarczyk
Pogorzany 8
34 - 623 Szczyrzyc
Tel. 508 111 684

2016 - aabaszta.pl